Perşembe
Parçalı Bulutlu
12°C | 22°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
11°C | 21°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
12°C | 20°C

Meclis Kararları 2016/Nisan

Meclis Kararları 2016/Nisan

Konu Meclis Kararları 2016/Nisan
Karar Tarihi 04/04/2016
Karar No Meclis Kararları 2016/Nisan
Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi

Karar Tarihi    : 06.04.2016

Karar Sayısı  :2016/16

Kararın Özü  : Mayıs 2016  Ayı Meclis Toplantı Tarihinin Belirlenmesi.

Gündemin 2.maddesi olan Mayıs Ayı Toplantı Tarihinin Belirlenmesinin görüşülmesine geçildi.

Mayıs 2016 ayı toplantı tarihinin 04 Mayıs 2016 Çarşamba saat 14.00 olarak belirlenmesine işaretle oylama sununda oybirliğiyle karar verildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Karar Tarihi   : 06.04.2016

Karar Sayısı  :2016/17

Kararın Özü  : Başkanın Yıllık Faaliyet Raporunun Görüşülmesi.

Gündemin 3.maddesinde yer alan Başkanın Yıllık Faaliyet Raporunun Görüşülmesine geçildi.

Başkan Faaliyet Raporunu okudu. Yerini Meclis 1. Başkan Vekili Ruhi ÇINAR’a bıraktı. Faaliyet Raporu hakkında lehte ve aleyhte söz alan olmadı. Oylamaya geçildi. İşaretle yapılan oylama sonunda Başkanın Faaliyet Raporu oybirliğiyle kabul edildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Karar Tarihi     : 06.04.2016

Karar Sayısı  :2016/18

Kararın Özü  : Seçimlerin Yapılması

Gündemin  4.maddesi olan Seçimlerin Yapılmasına geçildi.

a)      Meclis Katipliği seçimine geçildi. Meclis Katipliği asil üyeliği için Musa GÜNAYDIN, C.Bahtiyar KONAR, yedek üyelik için E.Asuman PAZARLIKLI ve Necmettin DEMİR aday oldular. Yapılan gizli oylama açık tasnif sonucunda;

Meclis katipliği asil üyeliklerine

Musa GÜNAYDIN               10(on) oy,

C.Bahtiyar KONAR              10(on) oy,

Meclis katipliği yedek üyeliklerine

E.Asuman PAZARLIKLI     10(on)oy,

Necmettin DEMİR                10(on)oy, alarak Meclis Katipliğine seçildiler.

 

b)      Meclis Başkan Vekilliği seçimine geçildi.

 Meclis Başkan Vekilliği için Ruhi ÇINAR ile E.Asuman PAZARLIKLI aday oldular.     Yapılan gizli oylama açık tasnif sonucunda;

Ruhi ÇINAR                     10 (on) oyla Meclis 1. Başkan Vekilliğine,

E.Asuman PAZARLIKLI  10 (on) oyla Meclis 2. Başkan Vekilliğine seçildiler.

 

c)  Encümen Üyeliği seçimine geçildi. Encümen Üyeliği için Mehmet AYDIN, E.Asuman PAZARLIKLI ve Maksut MORGİL  aday oldular. Yapılan gizli oylama açık tasnif sonucunda;

 

Mehmet AYDIN                   8 (sekiz) oy,    E.Asuman PAZARLIKLI    2 (iki) oy,

Maksut MORGİL                  8 (sekiz) oy aldılar ve Mehmet AYDIN ile Maksut MORGİL Encümen Üyeliğine seçildiler.

 

d)Bütçe Komisyonu Seçimine geçildi. Bütçe Komisyonunun 5 üyeden oluşması ve süresinin bir yıl olması kararlaştırıldı. Başkan Meclisteki üyelerin parti dağılımına göre CHP’ den 3, AKP’ den 2 üyenin komisyonda yer alacağını bildirdi.

Bütçe Komisyonu Üyeliği için CHP’ den Ruhi ÇINAR, Musa GÜNAYDIN, Mehmet AYDIN, AKP’ den Fatih KAYMAK ve Necmettin DEMİR aday oldular.

İşaretle yapılan oylama sonucunda Ruhi ÇINAR     10 (on) oy, Musa GÜNAYDIN 10 (on) oy, Mehmet AYDIN  9 (dokuz) oy, T.Fatih KAYMAK 10 (on) oy, Necmettin DEMİR  10 (on) oy alarak Bütçe Komisyonuna seçildiler.

 

e) İmar Komisyonu Seçimine geçildi. İmar Komisyonunun 5 üyeden oluşması ve süresinin bir yıl olması kararlaştırıldı. Başkan Meclisteki üyelerin parti dağılımına göre CHP’ den 3, AKP’ den 2 üyenin komisyonda yer alacağını bildirdi.

İmar Komisyonu Üyeliği için CHP’den Ruhi ÇINAR, Mehmet AYDIN, Musa GÜNAYDIN, AKP’den C. Bahtiyar KONAR ile Necmettin DEMİR aday oldular.

 

İşaretle yapılan oylama sonucunda Ruhi ÇINAR     10 (on) oy, Musa GÜNAYDIN 10 (on) oy, Mehmet AYDIN  9 (dokuz) oy, C.Bahtiyar KONAR 10 (on) oy, Necmettin DEMİR  10 (on) oy alarak İmar Komisyonuna seçildiler.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Karar Tarihi    : 06.04.2016

Karar Sayısı  :2016/19

Kararın Özü  : Taksi Duraklarının Belirlenmesinin Görüşülmesi

Gündemin  5. maddesinde yer alan Taksi Duraklarının Belirlenmesinin görüşülmesine geçildi.

            Belediyemiz Meclisinin 06/01/2016 tarih ve 2016/04 sayılı  kararıyla, Belediyemiz sınırları içerisinde çalıştırmayı düşündüğü  tahditli ticari taksi plakalı araçların ve durak yerlerinin gerekli olup olmadığı konusunda  araştırmaları yapmak ve Belediyemiz Meclisine sunmak  üzere,  Belediyemiz Meclisince oluşturulan trafik komisyonumuz  90 günlük bir çalışmanın ardından bir rapor hazırlamıştır. Bu rapor meclisimizde görüşülmüş olup rapor aşağıdaki gibidir.

 

 

        KOMİSYONU RAPORU

        Belediyemiz Meclisi  06/01/2016 tarih ve 04 sayılı  kararıyla, Belediyemiz sınırları içerisinde çalıştırmayı düşündüğü  tahditli ticari taksi plakalı araçların ve durak yerlerinin gerekli olup olmadığı konusunda  araştırmaları yaparak, Belediyemiz Meclisine sunmak  üzere,  Belediyemiz Meclisince oluşturulan trafik komisyonumuz  90 günlük bir çalışmanın ardından aşağıdaki bilgilerle raporunu oluşturmuştur.

 

1-      Beldemizdeki nüfus hareketlerini tespit etmek amacıyla, Belediyemiz sınırları içerisindeki fabrikalara, kooperatiflere, yazışmalar yapılmıştır.Alınan bilgiler sonucunda, Akçansa Çimento Dolum Tesisinde 100 kişi, Agrana Fruit gıda fabrikasında 200 kişi, Barış Tekstil firmasında 350 kişi, Altınova Tekstil Firmasında 300 kişi, S.S Altınova Kaytazdere Çekici ve Kamyoncular Karayolu Yük Taşıma Kooperatifinde 200 kişi, Kaytazdere Küçük Sanayii Sitesine bağlı işyerlerinde 300 kişi, Yalova Truva Turizm 40  kişi, Grant Yayla Turizm 49 kişi, Yalova Ambalaj firmasında 250 kişi, Yazıların gelen cevapları sunucunda fabrikalar da ve kooperatifler de  toplam 1789 kişinin çalışmakta olduğu tespit edilmiş.

2-      Beldemizde bulunan Karamürselbey Eğitim Merkez Komutanlığının, Beldemizde daimi ikamet eden personeli haricindeki,  asker sayısı ve görevli sayısı hakkındaki bilgilere güvenlik açısından ulaşılmadığından, 4000 kişi gibi bir tahmini tespit yapılmıştır. Ayrıca Karamürselbey Eğitim Merkez Komutanlığında eğitim görmekte olan öğrenci ailelerinin Yemin ve Mezuniyet törenlerinde yoğun bir katılımın gerçekleştiği görülmektedir.

3-      Kırkent, Atılım, Çayırkent, Saray,Denizkent,Arslan,Seka,İmaoğlu,Karabulut ve Öğretmenler Sitelerinde daimi ikamet etmekte olan kişiler haricinde yaz ayında(Haziran,Temmuz, Ağustos,Eylül) nüfusta büyük bir artışın olduğu,görülmektedir.

4-      Kaytazdere Beldesi Saralkent Sahilinde Yaz aylarında (Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül) plajımızda 5000 kişi civarında çeşitli bölgelerden deniz sporları ve piknik amaçlı gelen vatandaşlarımız bulunmaktadır.

5-       Beldemizde faaliyet göstermekte olan, Kaytazdere Belediyesi Yelken Kulübünde eğitim ve öğretim gören 100 kişinin bulunduğu,

6-      Beldemizde 5 adet  içkili mekanın olduğu ve buralarda toplamda 20 kişinin çalıştığı,

7-      Kaytazdere Sanayi Sitesinde 115 adet dükkanın olduğu, iş yaptırmak amacıyla günlük 200 kişi gelmektedir.

8-      Aralık/2015 nüfus sayımı sonuçlarında, Beldemiz nüfusunun 5.304 kişi olduğu belirlenmiştir.

9-      Beldemizde Eğitim Öğretim yapılan üç okulumuzda beldemiz dışında ikamet etmekte olan 80 öğretmenimiz bulunmaktadır.

10-  Beldemizde faaliyet gösteren Grant Yayla ve Turuva Turizm (Clup Cadde) isimli eğlence mekanlarına günlük 500 kişi eğlence amaçlı gelmektedir.

11-  Verilerin sonucunda Beldemize  günlük iş, eğlence, konaklama ve eğitim faaliyetleri için 11.689  kişinin geldiği ve gittiği, yerleşik nüfusla bu sayının ortalama 17.000 kişiye ulaştığı,

12-  Komisyonumuzca yapılan araştırma ve tespitler sonucunda, Beldemizde Tahditli Ticari Taksi Çalıştırılması ve taksi durak yeri oluşturulmasının gerekli olduğu  tespit edilmiştir. Ayrıca 3 adet durak yeri, her durakta 5 adet Tahditli Ticari taksi hatlı aracın olabileceği, bu duraklarda bulunan tahditli ticari taksilerin, tüm duraklarda dönerli bir şekilde çalışması  tarafımızca önerilmektedir.

13-  Tahditli Ticari Taksilerin ve durak yerlerinin çalışma usulleri ile ilgili Belediyemizce bir yönetmeliğin yapılmasına gerek olduğu belirlenmiştir.

14-  Tahditli Ticari taksi hatlarının ihale usulü ile satışının yapılması,  bir kişiye bir hakkın verilmesi, satılacak olan hatları almak isteyen kişilerin 10 yıl Kaytazdere de ikamet etme şartının aranması Yüce Meclisinize tarafımızca  önerilmektedir.

    Yapılan işaretle yapılan oylama sonucunda komisyon raporunun oybirliğiyle kabul edilmesine karar verildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Karar Tarihi   : 06.04.2016

Karar Sayısı  :2016/20

Kararın Özü  : 1/1000 İmar Plan Notlarının Görüşülmesi

Gündemin  6. maddesinde yer alan 1/1000 İmar Plan Notlarının Görüşülmesine  geçildi.

III.3.PLAN HÜKÜMLERİ

A-KONUT ALANLARI

    2-Karayolu güneyinde ada ölçeğindeki uygulamalarda maksimum kat yüksekliği 10,50 metre (3 kat) dır. 5.000 m2 den büyük ada ölçeğindeki uygulamalarda plan üzerinde belirtilen emsaline 0,10 eklenecektir. Maddesinin aşağıdaki gibi değiştirilmesine;

 

    2-Karayolu Güneyindeki konut alanlarında 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği yapılmaksızın:

a)      Net parsel büyüklüğü;

·         2.000 m2 ile 3.999 m2 arasında olan parsellere %15

·         4.000 m2 ile 6.999 m2 arasında olan parsellere %20

·         7.000 m2 ile 10.000 m2 arasında olan parsellere %25

·         10.000 m2’den  büyük parsellere %35 ilave emsal verilir.

b)      10.000 m2’den büyük parsellerde İmar Planına Esas Jeolojik ve Jeoteknik Etüt yapmak ve çevre yapılaşmalar ile topografik yapı dikkate alınmak koşulu ile hazırlanacak 1/1000 ölçekli imar planı Belediye Meclisince uygun bulunması durumunda 2-a maddesine ek olarak 1 (bir) kat ilave edilerek kat adedi 4’ e çıkartılmasına,

 

1/1000 Uygulama İmar Planına H maddesi olarak aşağı belirtilen maddenin eklenmesine;

H-GÜNÜBİRLİK TESİS ALANI

1.Planda günübirlik tesis alanı olarak önerilen ve Kıyı Kanunu’na göre sahil bandının II. elli (50) metresindeki alanlardır. Bu alanlarda, kıyı kullanımına hizmet verecek kamping ve konaklama üniteleri içermeyen, kalıcı nitelikte olmayan, taşınabilir malzemelerden yapılmış yapılar yer alabilir. Bu yapılar sadece turizm amaçlı, geçici nitelikli günübirlik, kullanıma dönük duş, gölgelik, soyunma kabini, wc, kafe-bar, pastane, lokanta, çayhane, açık spor alanları, spor tesisleri, golf alanları, açık gösteri ve eğlence alanları, lunapark, fuar, su oyunları parkı ile 20 m2’ yi geçmeyen el sanatları ve yöresel ürünlerin satıldığı sergi ve satış ünitelerinden oluşacaktır. Bu yapılar hiçbir suretle konut yada konaklama tesisine dönüştürülemez.

2.Bu alanlara ait yapılaşma koşulları, Kıyı Kanunu ve yönetmelik hükümleri doğrultusunda E=0.20, Yençok=4.50 metre (1 kat), asma kat yapılması durumunda Yençok=5.50 metre olarak kabulüne, 1 red (E.Asuman PAZARLIKLI), 9 kabul oyu olmak üzere yapılan işaretle oylama sonucunda oy çokluğuyla karar verildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        

Karar Tarihi    : 06.04.2016

Karar Sayısı  :2016/21

Kararın Özü  : Ödül Verilmesinin Görüşülmesi

Gündeme  7. Madde olarak önerge ile alınan U23 Avrupa Güreş Şampiyonasında Ülkemizi temsil eden İlçemiz sporcuları Buse TOSUN’ un Avrupa 1.incisi Aslı TUĞCU ve Derya BAYHAN’nın da Avrupa 3.üncüsü olmaları nedeniyle, Ülkemizi uluslar arası yarışmalarda temsil ederek başarılı olan bu sporcuların 5393 Sayılı Belediye Kanunu’ nun 14/b maddesine göre ödüllendirilmesinin görüşülmesine geçildi.

 

Uluslar arası yarışmada ülkemizi temsil edip dereceye girerek birinci olan Sporcunun bir tam altın ile, üçüncü olan sporcularında yarımşar altın ile ödüllendirilmelerine 5393 Sayılı Belediye Kanunu’ nun 14/b maddesi gereğince yapılan işaret oylama sonunda oybirliğiyle karar verildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karar Tarihi   : 06.04.2016

Karar Sayısı  :2016/22

Kararın Özü  : S.S. 81 Nolu Altınova Otobüsçüler ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar

                          Kooperatifi araçlarının Durumunun Görüşülmesi

Gündeme  8. Madde olarak önerge ile alınan S.S. 81 Nolu Altınova Otobüsçüler ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine Beldemiz sınırları içerisinde bulunan- duraklardan 07.01.2015 tarih ve 2015/06 sayılı Meclis Kararımızla yolcu bindirme ve indirme izni verildiği belirtilerek vatandaşlarımızdan gelen şikayetler söz konusu olduğundan, yaptırım uygulanması için konunun görüşülmesine geçildi

 

Beldemiz vatandaşlarının Kaytazdere-Yalova  hattındaki gidiş gelişleri Belediyemiz Meclisinin 07.01.2016 tarih ve 2015/06 sayılı izni gereğince S.S. 81 Nolu Altınova Otobüsçüler ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine bağlı minibüsler tarafından sağlanmaktadır. Vatandaşlardan gelen şikayetler söz konusu olduğundan bazı yaptırımların uygulanmasının gerekliliği oluşmuştur. Buna göre minibüslerin;

1-      Saatinde kalkmaması ve gecikme halinde  250,00 TL,

2-      Güzergaha uyulmaması halinde 250,00 TL,

3-      Kılık kıyafet kurallarına uyulmaması halinde 250,00 TL,

4-      Yolcu ile tartışmada 250,00 TL,

5-      Park yasağına uymamak 250,00 TL,

6-      Seferin yapılmaması halinde 500,00 TL para cezasının minibüs kooperatifine kesilmesine,

Yapılacak protokolde bu cezaların belirtilmesine işaretle yapılan oylama sonucunda oybirliğiyle karar verildi.

 

 

 

 

 

 

MECLİS BAŞKANI                                   KATİP ÜYE                       KATİP ÜYE

Ali KANGAL                                   Tevfik Fatih KAYMAK         Necmettin DEMİR

Belediye Başkanı

DİĞER KARARLAR
 • 04 Ekim

  Meclis Kararları 2017/Ekim

  Meclis Kararları 2017/Ekim
  Konu Meclis Kararları 2017/Ekim
  Karar Tarihi 04/10/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Ekim
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 13 Eylül

  Meclis Kararları 2017/Eylül

  Meclis Kararları 2017/Eylül
  Konu Meclis Kararları 2017/Eylül
  Karar Tarihi 13/09/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Eylül
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 02 Ağustos

  Meclis Kararları 2017/Ağustos I-II

  Meclis Kararları 2017/Ağustos I-II
  Konu Meclis Kararları 2017/Ağustos I-II
  Karar Tarihi 02/08/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Ağustos I-II
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 07 Haziran

  Meclis Kararları 2017/Haziran

  Meclis Kararları 2017/Haziran
  Konu Meclis Kararları 2017/Haziran
  Karar Tarihi 07/06/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Haziran
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 03 Mayıs

  Meclis Kararları 2017/Mayıs

  Meclis Kararları 2017/Mayıs
  Konu Meclis Kararları 2017/Mayıs
  Karar Tarihi 03/05/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Mayıs
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 05 Nisan

  Meclis Kararları 2017/Nisan

  Meclis Kararları 2017/Nisan
  Konu Meclis Kararları 2017/Nisan
  Karar Tarihi 05/04/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Nisan
  Müdürlük / Birim
  KARAR DETAYI
 • 01 Mart

  Meclis Kararları 2017/Mart

  Meclis Kararları 2017/Mart
  Konu Meclis Kararları 2017/Mart
  Karar Tarihi 01/03/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Mart
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Şubat

  Meclis Kararları 2017/Şubat

  Meclis Kararları 2017/Şubat
  Konu Meclis Kararları 2017/Şubat
  Karar Tarihi 01/02/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Şubat
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 04 Ocak

  Meclis Kararları 2017/Ocak

  Meclis Kararları 2017/Ocak
  Konu Meclis Kararları 2017/Ocak
  Karar Tarihi 04/01/2017
  Karar No Meclis Kararları 2017/Ocak
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 07 Aralık

  Meclis Kararları 2016/Aralık

  Meclis Kararları 2016/Aralık
  Konu Meclis Kararları 2016/Aralık
  Karar Tarihi 07/12/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Aralık
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Kasım

  Meclis Kararları 2016/Kasım

  Meclis Kararları 2016/Kasım
  Konu Meclis Kararları 2016/Kasım
  Karar Tarihi 01/11/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Kasım
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Ekim

  Meclis Kararları 2016/Ekim

  Meclis Kararları 2016/Ekim
  Konu Meclis Kararları 2016/Ekim
  Karar Tarihi 01/10/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Ekim
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Eylül

  Meclis Kararları 2016/Eylül

  Meclis Kararları 2016/Eylül
  Konu Meclis Kararları 2016/Eylül
  Karar Tarihi 01/09/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Eylül
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Ağustos

  Meclis Kararları 2016/Ağustos

  Meclis Kararları 2016/Ağustos
  Konu Meclis Kararları 2016/Ağustos
  Karar Tarihi 01/08/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Ağustos
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Temmuz

  Meclis Kararları 2016/Temmuz

  Meclis Kararları 2016/Temmuz
  Konu Meclis Kararları 2016/Temmuz
  Karar Tarihi 01/07/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Temmuz
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Haziran

  Meclis Kararları 2016/Haziran

  Meclis Kararları 2016/Haziran
  Konu Meclis Kararları 2016/Haziran
  Karar Tarihi 01/06/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Haziran
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Mayıs

  Meclis Kararları 2016/Mayıs

  Meclis Kararları 2016/Mayıs
  Konu Meclis Kararları 2016/Mayıs
  Karar Tarihi 01/05/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Mayıs
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 04 Nisan

  Meclis Kararları 2016/Nisan

  Meclis Kararları 2016/Nisan
  Konu Meclis Kararları 2016/Nisan
  Karar Tarihi 04/04/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Nisan
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 03 Mart

  Meclis Kararları 2016/Mart

  Meclis Kararları 2016/Mart
  Konu Meclis Kararları 2016/Mart
  Karar Tarihi 03/03/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Mart
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 02 Şubat

  Meclis Kararları 2016/Şubat

  Meclis Kararları 2016/Şubat
  Konu Meclis Kararları 2016/Şubat
  Karar Tarihi 02/02/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Şubat
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Ocak

  Meclis Kararları 2016/Ocak

  Meclis Kararları 2016/Ocak
  Konu Meclis Kararları 2016/Ocak
  Karar Tarihi 01/01/2016
  Karar No Meclis Kararları 2016/Ocak
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Aralık

  Meclis Kararları 2015/Aralık

  Meclis Kararları 2015/Aralık
  Konu Meclis Kararları 2015/Aralık
  Karar Tarihi 01/12/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Aralık
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Kasım

  Meclis Kararları 2015/Kasım

  Meclis Kararları 2015/Kasım
  Konu Meclis Kararları 2015/Kasım
  Karar Tarihi 01/11/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Kasım
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Ekim

  Meclis Kararları 2015/Ekim

  Meclis Kararları 2015/Ekim
  Konu Meclis Kararları 2015/Ekim
  Karar Tarihi 01/10/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Ekim
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Eylül

  Meclis Kararları 2015/Eylül

  Meclis Kararları 2015/Eylül
  Konu Meclis Kararları 2015/Eylül
  Karar Tarihi 01/09/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Eylül
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Ağustos

  Meclis Kararları 2015/Ağustos

  Meclis Kararları 2015/Ağustos
  Konu Meclis Kararları 2015/Ağustos
  Karar Tarihi 01/08/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Ağustos
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Temmuz

  Meclis Kararları 2015/Temmuz

  Meclis Kararları 2015/Temmuz
  Konu Meclis Kararları 2015/Temmuz
  Karar Tarihi 01/07/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Temmuz
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Haziran

  Meclis Kararları 2015/Haziran

  Meclis Kararları 2015/Haziran
  Konu Meclis Kararları 2015/Haziran
  Karar Tarihi 01/06/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Haziran
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Mayıs

  Meclis Kararları 2015/Mayıs

  Meclis Kararları 2015/Mayıs
  Konu Meclis Kararları 2015/Mayıs
  Karar Tarihi 01/05/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Mayıs
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Nisan

  Meclis Kararları 2015/Nisan

  Meclis Kararları 2015/Nisan
  Konu Meclis Kararları 2015/Nisan
  Karar Tarihi 01/04/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Nisan
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Mart

  Meclis Kararları 2015/Mart

  Meclis Kararları 2015/Mart
  Konu Meclis Kararları 2015/Mart
  Karar Tarihi 01/03/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Mart
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Şubat

  Meclis Kararları 2015/Şubat

  Meclis Kararları 2015/Şubat
  Konu Meclis Kararları 2015/Şubat
  Karar Tarihi 01/02/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Şubat
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 01 Ocak

  Meclis Kararları 2015/Ocak

  Meclis Kararları 2015/Ocak
  Konu Meclis Kararları 2015/Ocak
  Karar Tarihi 01/01/2015
  Karar No Meclis Kararları 2015/Ocak
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Aralık

  Meclis Kararları 2014/Aralık

  Meclis Kararları 2014/Aralık
  Konu Meclis Kararları 2014/Aralık
  Karar Tarihi 06/12/2014
  Karar No Meclis Kararları 2014/Aralık
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Kasım

  Meclis Kararları 2014/Kasım

  Meclis Kararları 2014/Kasım
  Konu Meclis Kararları 2014/Kasım
  Karar Tarihi 06/11/2014
  Karar No Meclis Kararları 2014/Kasım
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 05 Ekim

  Meclis kararları 2014/Ekim

  Meclis kararları 2014/Ekim
  Konu Meclis kararları 2014/Ekim
  Karar Tarihi 05/10/2014
  Karar No Meclis kararları 2014/Ekim
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Eylül

  Meclis Kararları 2014/Eylül

  Meclis Kararları 2014/Eylül
  Konu Meclis Kararları 2014/Eylül
  Karar Tarihi 06/09/2014
  Karar No Meclis Kararları 2014/Eylül
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Ağustos

  Meclis Kararları 2014/Ağustos

  Meclis Kararları 2014/Ağustos
  Konu Meclis Kararları 2014/Ağustos
  Karar Tarihi 06/08/2014
  Karar No Meclis Kararları 2014/Ağustos
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Temmuz

  Meclis Kararları 2014/Temmuz

  Meclis Kararları 2014/Temmuz
  Konu Meclis Kararları 2014/Temmuz
  Karar Tarihi 06/07/2014
  Karar No Meclis Kararları 2014/Temmuz
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Haziran

  Meclis Kararları 2014/Haziran

  Meclis Kararları 2014/Haziran
  Konu Meclis Kararları 2014/Haziran
  Karar Tarihi 06/06/2014
  Karar No Meclis Kararları 2014/Haziran
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Mayıs

  Meclis kararları 2014/Mayıs

  Meclis kararları 2014/Mayıs
  Konu Meclis kararları 2014/Mayıs
  Karar Tarihi 06/05/2014
  Karar No Meclis kararları 2014/Mayıs
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
 • 06 Nisan

  Meclis Kararları 2014/Nisan

  Meclis Kararları 2014/Nisan
  Konu Meclis Kararları 2014/Nisan
  Karar Tarihi 06/04/2014
  Karar No Meclis Kararları 2014/Nisan
  Müdürlük / Birim Kaytazdere Belediyesi
  KARAR DETAYI
Copyrigt © 2017 Kaytazdere Belediyesi ®