Salı
Çok Bulutlu
9°C | 19°C
Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
10°C | 15°C
Perşembe
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
8°C | 17°C

Kaytazdere Tertemiz

Kaytazdere Tertemiz

Cadde ve Sokak Temizliği

Beldemizin özellikle ana caddelerinin, yollarının ve sokaklarının yol süpürme araçları ile günlük temizliği yapılmaktadır. Belediyemiz bünyesinde oluşturulan çevre bakım ve temizlik ekibi tarafından, yol, cadde ve sokaklarda genel temizlik yapılmaktadır. Yaya olarak dolaşan bu temizlik ekibi, yollarda bulunan çöplerin toplanması, süpürülmesi faaliyetlerini yerine getirerek günlük yaşam alanlarının temiz tutulması konusunda önemli hizmetler vermektedir.

Günlük Ortak Yaşam Alanlarının Temizliği

Otobüs durakları, üst ve alt geçitler, parklar ve oyun alanları gibi günlük ortak yaşam alanları, kent hayatı için  önem arz etmektedir. Belediyemiz çevre temizlik ve bakım ekibi tarafından program  dahilinde  bu alanların düzenli temizliği yapılarak, Kaytazdere halkına yakışır çevre temizliği sağlanmaktadır.

 

Pazar Yerleri Temizliği

 

Beldemizde haftanın Çarşamba günleri halk pazarı kurulmaktadır. Gün sonunda pazarın bitmesiyle birlikte çevre bakım ve temizlik işçileri tarafından, biriken çöpler toplanarak çöp toplama kamyonuna aktarılmaktadır. Daha sonra detaylı  temizliği yapılmaktadır. Belediyemizin, çevre temizliğine ve sağlığına gösterdiği özen ve titizlikle, pazar yerinin etkin temizliği yapılarak bu cadde ve  sokağımız günlük kullanıma açılmaktadır.

Copyrigt © 2017 Kaytazdere Belediyesi ®