Perşembe
Parçalı Bulutlu
12°C | 22°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
11°C | 21°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
12°C | 20°C

BAŞKAN KANGAL'DAN KARDEŞ KÖRFEZ BELEDİYESİNİ ZİYARET

BAŞKAN KANGAL'DAN KARDEŞ KÖRFEZ BELEDİYESİNİ ZİYARET

Başkan Kangal’ dan Kardeş Şehir  Körfez’e  Ziyaret.

 

Kasım ayında Körfez Belediyesi Meclisince Kardeş şehir olarak kabul edilen Kaytazdere Belediyesi, Başkan Ali Kangal’ında katıldığı bir heyetle Körfez Belediyesini ziyaret etti.  Kaytazderede’ den giden heyeti Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran karşılayarak, makamında ağırladı. Heyette; Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, meclis üyeleri Mehmet Aydın, Musa Günaydın, Harun Turna ve Maksut Morgil yer aldı.  Ziyarette Körfez Belediyesinde Başkan İsmail Baran’ın yanı sıra Başkan yardımcıları Faruk Denli,  Selahattin Kabadayıoğlu,İsa Taş ve meclis üyeleri hazır bulundu.

 

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal Körfez’de hayata geçirilen projeleri dikkatle takip ettiklerini,  hayata geçirilen veya çalışma başlatılan projelerin gerçekten çok güzel olduğunu ve bu projelerin uygulanabilir örnek projeler olduğunu belirterek, özellikle Körfez'in vizyon projesi olan Sarnıç Han İş Merkezi projesini çok beğendiklerini ifade etti.

 

Bir süre iki heyet ülke gündemine ait sorunlar hakkında sohbet ettiler, farklı partilerde olan belediye başkanlarını bir araya gelerek birlik ve beraberlik bağlarının pekiştirilmesi gerektiğini belirterek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ da Başkan Ali Kangal ve ekibinin ziyaretinden çok memnun olduklarını, kardeş şehirlerine önem verdiklerini belirterek ziyaretçilerine Körfez'in simgesi olan kiraz plaketi ve çeşitli hediyeler takdim etti. En kısa sürede iadeyi ziyarette bulunacaklarını söyledi. Kaytazdere  Belediye Başkanı Ali Kangal’ da kendisine çini tabak hediye etti.

Copyrigt © 2017 Kaytazdere Belediyesi ®